CZmusic

Banner

Různí interpreti

PDF
Tisk
Řadit:     Interpret:
   Tabulka | Seznam
Na CD naleznete předělávky od:PANDEMIA, SUGGESTOR, DESMODUS, MORTIFILIA, AVENGER.....
62.50Kč
Pohádky a pověsti z Domažlic, Horšovského Týna, Poběžovic, Bělé nad Radbuzou a Chudenic určitě potěší nejen všechny patrioty z Chodska.
126.50Kč
Pro album DOPISY jsme připravili výběr písní napsaných v letech 1985 – 1996.
150.00Kč
Kompilační cédéčko je další cestou, jak upozornit na mladou generaci autorů a interpretů tohoto pozoruhodného hudebního žánru.
99.00Kč
Sampler na kterém se představuje šest současných nejvýraznějších folkrockových skupin z Plzeňského kraje : NA STARÝ KOLENA, NAVZÁJEM, SLEPÁ KOLEJ, NEBOYSA, NOVÁ TVÁŘ, CHODSKÁ VLNA.
45.00Kč
Hudebník Zdeněk Lahoda, známý ze svého působení v Hlasopletu, složil a nahrál spolu s handicapovanými dětmi ze sdružení Ty a Já kolekci 13 nádherných zpěvných písniček určených dětem.
108.00Kč
Kompilace, CD-R (profi) Skupiny: NEMESIS - Consciousness/In God We Trust STIGMA - Cutted By Chainsaw/ Gate Of Hell WARCHILD - Ježíšův Pád/Hell WYRM - Tempest from Beyond/ Krajina mrazu BLASPHEMER - Fales Face/ Holy Possession MIMESIS - A Liffle Story/Ad D
62.50Kč
Petr Vrobel, Rudolf Měřinský a Ondřej Michal nahráli v sestavě mandolína, loutny a violoncello originální CD z období baroka, které oživuje zašlé hudební skvosty v původním barokním aranžmá.
127.50Kč
Skupiny které vydali CD u Pandy: Ictus, Desmodus, Wyrm, Onanizer, Blasphemer, Infanticide+bonus: Demiurg a Warchild.
0.00Kč
Výběr 13 pomalých písní západočeských rockových "tancovačkových" kapel: LSD, Vejce, Doutnající pařezy, Greymon, Maybe, Tanit, Sifon, Paradox, Aušus, Gepard, Kredenc, Mash, Zvlášňý škola
45.00Kč
Kompilace devíti méně známých skupin z oblasti punku a undergroundu. Projekt navazuje na stejnojmenný úspěšný titul z roku 1992.
64.50Kč
Kompilace čtyř punkových kapel - Diagnóza dávivá žízeň, Bradavice, Požár mlýna z Plzně a legendárních příbramských E!E. V roce 1999 byla nahrávka remasterována a nově vydána i na CD.
64.50Kč
E!E, Laik, Pod stolem, Houba, Sex Deviants, Tunel, Mrtvý řízek a Ráďa Smráďa na třetí kompilaci punkových skupin.
64.50Kč
Plzeňské strašení je album plné mluveného slova a písní s tématikou o strašidlech a městě Plzni.
126.50Kč
Čtvrtá a závěrečná část projektu Plzeňské strašení obsahuje další mluvené pověsti v provedení Martina Stránského a Antonína Kašky.
127.50Kč
126.50Kč
Třetí volné pokračování úspěšného projektu Plzeňské strašení opět obsahuje dalších 5 mluvených pověstí v podání známého Martina Stránského, Tomáše Šolce a Divadelního souboru Ludvíci. CD je doplněno tématickými skladbami od Gabry a Harmonikáře, Michala Rö
126.50Kč
Sběratelská rarita. Album převedené z audio kazety. (Horší kvalita zvuku)
50.00Kč
Druhé pokračování kompilačky PBC (Pure Brutal Connection). CD není volně v prodeji, ale pouze ke stažení na našem serveru CZmusic. Na CD naleznete vály od skupin, které se účastnili některého z koncertů, tohoto putovního festu. Obal je ve
50.00Kč
Zobrazit   

Položky 1 - 20 z 27
Naposledy obnoveno: Thursday, 16 August 2018 22:21

TOPlist