Pro umělce

Email Tisk PDF

Vážení tvůrci, interpreti, muzikanti, zpěváci, skladatelé, textaři a vůbec hudebníci!

Máte kapelu? Zpíváte nebo hrajte? Tak to určitě znáte ne jeden hudební server. Máme pro Vás dobrou zprávu -  na internetu konečně přišel Váš čas! Server czmusic.cz vám konečně umožní prodej hudby – jednoduše, rychle a zdarma.

 

Nabízíme unikátní katalog mp3 hudby všech možných i nemožných stylů a žánrů od metalu přes vážnou hudbu až po mluvené slovo.

 

Jak to funguje?

-       Zašlete nám své nahrávky na Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript .

-       Můžete přidat i další materiály jako nascanované obaly, videoklipy, texty, komentáře, fotografie, info o skupině atd.

-       Určete si prodejní cenu (od 0 kč)

-       Uzavřeme řádnou smlouvu.

-       Vaše mp3 na prodej budou v krátké době k dispozici na našem webu.

 

Co všechno vám zajistíme?

-       Prodej mp3 skladeb 24 hodin denně, 7 dní v týdnu

-       Propagaci na webu czmusic.cz

-       Převod hudebních CD do mp3 souborů

-       Nascanování obalů

 

Pro zmiňovanou smlouvu platí absolutní nevýhradnost. Vaše nahrávky tedy můžete bez obav i nadále prodávat u jiného internetového prodejce, vydavatelství, či skrze vaše vlastní služby. Smlouvu můžete kdykoliv vypovědět a ukončit vzájemnou spolupráci bez jakýchkoliv sankcí a penalizačních poplatků.

Cenu jednotlivé skladby, nebo celého alba si určíte vy sami s tím, že k prodejní ceně si připočteme provizi. Ceny skladeb, u nichž nebude požadována jakákoliv provize, nebudeme navyšovat ani my. Pokud jsou vaše nahrávky zastupovány Ochranným svazem autorským (OSA), bude jejich cena navýšena o hodnotu uvedenou v aktuálním ceníku zmíněné společnosti. Pokud budete chtít, aby některá z vašich skladeb byla k dispozici zcela zdarma, budete muset tuto cenu uhradit vy z prodeje jiných skladeb, nebo převodem na náš účet.

Všechny nahrávky jsou koncovému zákazníkovi nabízeny ve formátu MP3. O všechny technické náležitosti se postaráme my.

Pokud chcete dostat své mp3 na web, tak aby byly vidět, neváhejte a Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript !