CZmusic

Banner
PDF
Tisk
Řadit:     Interpret:
   Tabulka | Seznam
Neboysa označuje svůj styl jako skafolkrock a tvoří vlastní hudbu na lidové texty z různých oblastí Čech a Moravy. CD obsahuje 19 autorských skladeb.
45.00Kč
Sampler na kterém se představuje šest současných nejvýraznějších folkrockových skupin z Plzeňského kraje : NA STARÝ KOLENA, NAVZÁJEM, SLEPÁ KOLEJ, NEBOYSA, NOVÁ TVÁŘ, CHODSKÁ VLNA.
45.00Kč
CD Pavla Žďárka natočené v roce 2005 je dalším z řady nahrávek z domácího studia, které se však díky distribuci Leviathan Music dostává do širší distribuce.
40.50Kč
Sedmé řadové album skupiny Navzájem vychází po pětileté odmlce. Skupina poněkud pozměnila sestavu, ale její nové námořnické songy z autorské dílny Přemka Haase a nezaměnitelný styl skupiny zůstaly.
126.50Kč
Podle not starých anglických venkovských tanců připravili Navzájem "po svém" album plné zajímavé muziky.
73.00Kč
Pětičlenná skupina zpěváků z operního souboru DJKT v Plzni vydává své debutové album. Spirituály, písničky Suchého a Šlitra, ale i například z repertoáru Black Sabath. Na CD najdete 14 skladeb v osobitých úpravách tohoto akapelového kvintetu.
160.50Kč
CD obsahuje Velikonoční pašije ve folkrockovém provedení. Ježíšův příběh je zpracovaný od vjezdu do Jeruzaléma až po jeho ukřižování očima Ježíše Krista.
107.00Kč
CD extra k desátému výročí folkrockové formace. Kromě písní obsahuje album spoustu datové dokumantace týkající se kapely např. články, fotky, recenze atd.
42.50Kč
108.00Kč
Samostatné album plzeňské kapely s těžko stylově definovatelnou muzikou a dobrými texty, čerpající jak z etnického rocku, tak z renesanční romantiky či hospodských popěvků.
73.00Kč
Reedice titulu, původně jen na MC nosiči teď i na CD, tedy Plnou parou zpět + bonus – album Dějou se dneska divný věci a to celé na jednom nosiči.
53.00Kč
Plzeňské strašení je album plné mluveného slova a písní s tématikou o strašidlech a městě Plzni.
126.50Kč
126.50Kč
Třetí volné pokračování úspěšného projektu Plzeňské strašení opět obsahuje dalších 5 mluvených pověstí v podání známého Martina Stránského, Tomáše Šolce a Divadelního souboru Ludvíci. CD je doplněno tématickými skladbami od Gabry a Harmonikáře, Michala Rö
126.50Kč
Kopilační album mediálně neznámých písničkářů a skupin jehož partnerem je i server CZmusic.
94.50Kč
  • «« Začátek
  • « Předchozí
  • 1
  • Další »
  • Konec »»
Zobrazit   

Položky 1 - 15 z 15
Naposledy obnoveno: Wednesday, 27 August 2014 10:50

Newsletter »


Object not found!

Object not found!

The requested URL was not found on this server. If you entered the URL manually please check your spelling and try again.

If you think this is a server error, please contact the webmaster.

Error 404

www.pro-velo-geneve.ch
Wed Aug 27 12:50:10 2014
Apache