Zdařilá premiéra v Hronově

Email Tisk PDF
   V Jiráskově divadle v Hronově představila folková skupina Kantoři publiku svůj nový pořad "Vítr z hor". Premiérově v něm zazněl především výběr písní z oblastí tzv. keltského folku - z Irska, Skotska a Bretaně, doplněný o několik nově uvedených lidových melodií slovanských, včetně českých.    Výborné obecenstvo pomohlo kapele vytvořit skvělou atmosféru, a tak jak pro účinkující, tak pro diváky to byl příjemně prožitý čtvrteční večer. Navzdory tomu, že mnozí z přítomných...
www.kantori-folk.cz

   V Jiráskově divadle v Hronově představila folková skupina Kantoři publiku svůj nový pořad "Vítr z hor". Premiérově v něm zazněl především výběr písní z oblastí tzv. keltského folku - z Irska, Skotska a Bretaně, doplněný o několik nově uvedených lidových melodií slovanských, včetně českých.

   Výborné obecenstvo pomohlo kapele vytvořit skvělou atmosféru, a tak jak pro účinkující, tak pro diváky to byl příjemně prožitý čtvrteční večer. Navzdory tomu, že mnozí z přítomných museli ráno do práce, neobešel se konec pořadu bez dlouhotrvajícího potlesku a přídavků.

   Zdá se, že se poctivé několikaměsíční zkoušení vyplatilo a skupina je na rok 2018 připravená.


www.kantori-folk.cz

Pokračování článku