CZmusic

Banner

Začátek září s Kantory

Email Tisk PDF
   S končícími prázdninami končí i naše období odpočinku a hlavně pilných zkoušek a příprav na podzimní koncerty a zejména náročnou šňůru koncertů adventních.     Většina repertoáru má nové aranžmá a přibylo i několik zbrusu nových písní. Budeme s napětím očekávat, jak se vám budou líbit.    První příležitosti budeme i budete mít hned na začátku září.    V pátek 1. 9. 2017 se můžeme setkat od 19 hodin v galetii na Kavčím plácku v Hradci Králové, v...
www.kantori-folk.cz

   S končícími prázdninami končí i naše období odpočinku a hlavně pilných zkoušek a příprav na podzimní koncerty a zejména náročnou šňůru koncertů adventních. 

   Většina repertoáru má nové aranžmá a přibylo i několik zbrusu nových písní. Budeme s napětím očekávat, jak se vám budou líbit.

   První příležitosti budeme i budete mít hned na začátku září.

   V pátek 1. 9. 2017 se můžeme setkat od 19 hodin v galetii na Kavčím plácku v Hradci Králové, v neděli 3. 9. 2017 koncertujeme od 17 hodin v rámci posvícení v Lovčicích, v sobotu 9. 9. 2017 budou místem našeho muzicírování Libchavy na Ústeckoorlicku, kde nás od 15.30 hodin najdete v cíli Libchavského šlapáčku.

   Těšíme se na shledání.


www.kantori-folk.cz

Pokračování článku

TOPlist