Setkání s The Chemical Brothers si můžete koupit na Ebay. Výtěžek jde na pomoc Japonsku

Email Tisk PDF

Chemical_Brothers

Praha / Coachella (USA)
- The Chemical Brothers nabízí dva lístky na již vyprodaný festival Coachella a k tomu osobní setkání s kapelou. Prostřednictvím online aukční síně Ebay.com mohou lístky vydražit i čeští fanoušci. Výtěžek z této akce půjde na pomoc tsunami postiženému Japonsku, a to prostřednictvím mezinárodní organizace Červený kříž. Fanoušci kapely si ale musí pospíšit, aukce totiž končí v úterý ve 22:36. The Chemical Brothers však mají ještě další festivalové novinky - letos se totiž stávají headlinery legendárního britského festivalu Glastonbury. Čeští fanoušci však za kapelou jezdit do ciziny letos nemusí, The Chemical Brothers jsou totiž hvězdami taneční části programu Open Air Festivalu v Panenském Týnci. Kapela se do Česka vydává se svou poslední deskou “Further”. “Už teď je jasné, že Chemici na nás vyšlou smršť audiovizuálních efektů,” naznačuje Milena Palečková, dramaturgyně Open Air Festivalu. Zažít na vlastní oči i uši “chemickou show” a zaplatit za vstupenku jen 495 Kč můžou členové O2 Extra Klubu díky akci 1+1 vstupenka zdarma. Akce se vztahuje i na VIP vstupenky, jeden lístek pak vyjde pouze na 990 korun. Pozor, akce je kapacitně omezena, takže není času nazbyt.

 

Vstupenka a jako bonus setkání s Chemical Brothers a podepsaný setlist
The Chemical Brothers jsou jednou z kapel, které není lhostejný osud katastforou zasaženého Japonska. “Chemičtí bratři i sestry,” vyzývá kapela na svých webových stránkách. “Chemical Brothers podporují Červený kříž, aby vybral prostředky pro lidi zasažené zemětřesením a tsunami v Japonsku,” dodává kapela, která se připojuje k dalším zhruba šesti desítkám světových muzikantů, kteří se rozhodli zúčastnit se charitativní aukce na podporu zasažených lidí ze země vycházejícího slunce. The Chemical Brothers se zapojili prostřednictvím dražby dvou VIP vstupenek na americký Coachella festival, který je v tuto chvíli již vyprodán. “Chemici” přidají k lístkům ještě podepsaný setlist z vystoupení a vítězové charitativní aukce se s Tomem Rowlandsem a Edem Simonsem setkají osobně. Pokud se chcete do dobročinné akce zapojit, můžete přidat svůj “příhoz” na Ebay - http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=270731472927.

 Chemici se balí do Panenského Týnce
Kapela je v těchto týdnech a měsících na celosvětovém turné, které má díky Open Air Festivalu svou zastávku i v srdci Evropy. Chemical Brothers brázdí světová pódia se speciálními projekcemi a vlastní scénografií. Také Open Air Festival bude pro “Chemiky” sestavovat speciální scénu. Desítky “bedňáků” se jistě zapotí, ovšem přesnou podobu scény ještě festival prozrazovat nechce. “Podle obrázků, které máme od managementu kapely k dispozici, se rozhodně máte nač těšit,” naznačil promotér festivalu Michal Lukeš. K Chemical Brothers se na Open Air Festivalu postaví ještě Leftfield, obě kapely vystoupí ve stejný den. Cílem je uspořádat “hostinu” pro uši všem fanouškům elektronické a taneční hudby.