Sci-fi klip Perpetuum Mobile: Enemy & James Cole

Email Tisk PDF

perpetum 3

James Cole jako zhýralý vědec a DJ Enemy jako centrální hudební mozek v novém 3D animovaném klipu!

http://www.youtube.com/watch?v=bZcNoUHJCDs

perpetum 2

Jeden z bohů pražského producentského Olympu David Pravda a.k.a. DJ Enemy vydal před časem desku Grand Prix, na kterou se čekalo celých 8 let. K desce, která dala vzniknout nejedné hitové záležitosti, se teď Eny s odstupem času vrací ve velkém štýlu.

Track Perpetuum Mobile svojí účastí okořenil nejzajímavější rapující zjev na české scéně - Don Koulion a.k.a. James Cole a tahle věc se konečně dočkala vizuálního ztvárnění hodného takové bombě.

,,Nápad udělat klip postprodukčně ve 3D jsem měl již delší dobu, čekal jsem na správnou příležitost," říká režisér a tvůrce klipu David Rubek ze studia Dr. Abé.

Na vizuální stránce klipu pracoval jeho tým zhruba 6 měsíců. ,,Baví mě si hrát, zkoušet a kombinovat. Jsem rád, že jsem kolem sebe měl tým lidí, který to má stejně jako já. Jsem zvědav, co na to lidi řeknou, to je největší měřítko," vzkazuje režisér a zároveň tím děkuje všem za podporu.

K produkci tohoto klipu finančně přispěl generální partner Acid-House a další partneří jako jsou Hair Atelier, Supra a PowerTEC

Výsled
ek ve stylu hollywoodského sci-fi trháku si můžeš vychutnat právě teď na 
redbull.cz!