Premiéra se blíží

Email Tisk PDF
   Už 8. března 2018 představí folková skupiny KANTOŘI svůj zbrusu nový pořad, nazvaný Vítr z hor. Jde o komponované pásmo, jehož základem jsou popěvky s keltskými kořeny, tedy irské, skotské a bretaňské písně. Vyvrcholí tak několikatýdenní období příprav a zkoušek, jejichž smyslem bylo vypiplat jednotlivé skladby do nástrojové i vokální dokonalosti - tak, jak jsou posluchači u Kantorů zvyklí už od roku 1970!    Kantoři vstupují do nové sezóny v sestavě Jan Filip, Martina...
www.kantori-folk.cz

   Už 8. března 2018 představí folková skupiny KANTOŘI svůj zbrusu nový pořad, nazvaný Vítr z hor. Jde o komponované pásmo, jehož základem jsou popěvky s keltskými kořeny, tedy irské, skotské a bretaňské písně. Vyvrcholí tak několikatýdenní období příprav a zkoušek, jejichž smyslem bylo vypiplat jednotlivé skladby do nástrojové i vokální dokonalosti - tak, jak jsou posluchači u Kantorů zvyklí už od roku 1970!

   Kantoři vstupují do nové sezóny v sestavě Jan Filip, Martina Vejrová a Miloš Panchartek, zvuk má na starosti Slávek Maťátko, mluvené slovo pak v novém pořadu obstará Jindřich Honzík.

   Premiéru bude mít Vítr z hor ve čtvrtek 8. 3. 2018 od 19 hodin v Jiráskově divadle v Hronově.

   Více informací a předprodej vstupenek najdete ZDE

   


www.kantori-folk.cz

Pokračování článku