CZmusic

Banner

Pořad KANTOŘI 2018

Email Tisk PDF
   Podzimní měsíce věnuje folková kapela Kantoři nejen přípravě na adventní šňůru, ale také práci na novinkách, jež budou zařazeny do nového pořadu pro rok 2018. Jde vesměs o irské a skotské písně, doplněné o nová aranžmá písniček z jiných koutů Evropy i světa. Pro aktuální zvuk Kantorů jsou kromě tradičně precizních vokálů a užití současných i historických nástrojů typické i bohaté podehrávky, zejména rytmické složky doprovodu.      Nový pořad má pracovní název "Vítr z...
www.kantori-folk.cz

   Podzimní měsíce věnuje folková kapela Kantoři nejen přípravě na adventní šňůru, ale také práci na novinkách, jež budou zařazeny do nového pořadu pro rok 2018. Jde vesměs o irské a skotské písně, doplněné o nová aranžmá písniček z jiných koutů Evropy i světa. Pro aktuální zvuk Kantorů jsou kromě tradičně precizních vokálů a užití současných i historických nástrojů typické i bohaté podehrávky, zejména rytmické složky doprovodu.  

   Nový pořad má pracovní název "Vítr z hor" a měl by se stát i základem nového CD, jež mají Kantoři v úmyslu po úspěchu posledního alba "Dobrý večer Tobě" nahrát opět živě.


www.kantori-folk.cz

Pokračování článku

TOPlist