Pohněte hudebním nebem a hlasujte v Českém slavíku Mattoni!

Email Tisk PDF

Český slavík Mattoni 2011 přilétá!

csm01

Vítáme vás na startu nového ročníku ankety o nejpopulárnějšího zpěváka, zpěvačku a kapelu české populární hudby.

Oficiální vyhlášení ankety sice proběhne až ve středu 5. října, ale se „Slavíkem“ se letos poprvé budete moci setkat již na vybraných letních hudebních festivalech. Už teď je jasné, že Slavík nebude chybět na zahajovacím festivalu Votvírák, který se koná od 17. do 19. června v Milovicích u Prahy.  A pozor, po dobu konání festivalu již budete moci poslat hlas svému oblíbenci  do „Slavíka“. O podrobnostech vás budeme informovat na těchto stránkách a na stránkách Votvíráku. 

Pozorně sledujte naše webové stránky a facebook, kde vám budeme pravidelně přinášet informace o připravovaných festivalech, rozhovory, články a čeká na vás také řada soutěží o velmi atraktivní ceny.

Na našich webových stránkách najdete od dnešního dne tzv. Festivalové okénko, kde získáte řadu užitečných informací o programu festivalu, jednotlivých účinkujících, zahraničních hostech, doprovodných akcí apod. 

Facebookové stránky budou přinášet aktuální informace a organizační novinky.
V letošním roce budete mít možnost posílat své názory a náměty na Slavíka, na vybraných komunitních serverech budete moci napsat, jaké skladby a zpěváky byste rádi na galakoncertu viděli a slyšeli, koho považujete za největší letošní objev apod.

Pohněte hudebním nebem a hlasujte v Českém slavíku Mattoni!

Nejlepší zaslané tipy, náměty a odpovědi odměníme řadou atraktivních cen j např. vstupenek na koncert oblíbených skupin a zpěváků třeba Nightwork, Xindl X. apod., někteří z vás získají podepsané fotografie oblíbených hvězd, cédéčka zahraničních interpretů, kosmetické balíčky od Mary Kay, šperky z Granátu Turnov atd. 

Pokud budete mít štěstí, získáte V.I.P.  vstupy na generální zkoušku galakoncertu Český slavík Mattoni, kde na vlastní oči uvidíte největší hvězdy české pop music, zákulisí a přípravu přímého přenosu.

Sledujte slavičí webové stránky (www.ceskyslavikmattoni.cz) a facebookové stránky Český slavík Mattoni a jako první získáte nejnovější informace o připravovaných novinkách, letních hudebních festivalech a atraktivních soutěžích.