Open Air Festival začne už zítra prvním dnem pro všechny zdarma

Email Tisk PDF

OAF_odpoledne

Praha / Panenský Týnec
- Přijít na festival, ale neplatit za vstup nic, tomu říkáme sympatické uvítání. Právě to se chystá na letišti u Panenského Týnce v rámci Open Air Festivalu, který zve všechny příchozí na první den programu zdarma. Festival odstartuje v 15 hodin na MF DNES stage koncert kapely Please The Trees, fanoušky čeká pořádná taŠKAřice. SKApely Polemic (SK) a Švihadlo vyslyší loňské volání fanoušků po tanečních SKA rytmech. Vystoupí i “domácí” kapely Totální nasazení a Houpací koně. V O2 Extra zóně to roztočí Jirka Neumann, na AXE stage pak Jorgos, Robot a Gomes. Cool stage i Finlandia Chill out nabídnou také porci DJů.

Pro ty, kteří shání lístky na poslední chvíli má festival dobrou zprávu - předprodej za zvýhodněnou cenu 545,- Kč (v rámci akce 1 plus 1 vstupenka zdarma pro členy O2 Extra Klubu) pokračuje až do čtvrteční půlnoci nebo do vyčerpání kapacity. V pátek je také možné zakoupit vstupenky v předprodeji, ovšem už za plnou cenu (1300,- Kč). “Dávejte si pozor na falešné prodejce a prodejce voucherů na jméno, které samozřejmě nejsou platné,” upozorňuje manažerka festivalu Marie Marková na množící se inzeráty s pokoutnými “vstupenkami”, které nejsou platné. Pokud ještě stále váháte a chcete se naladit na festivalovou vlnu, podívejte se na výlet našeho “inspektora Franty”, který zhodnotil ze zvířecí perspektivy stavbu Open Air Festivalu (http://www.facebook.com/photo.php?fbid=10150741041285392&set=pu.399808555391&type=1&theater).

 

 

Open Air Festival ve spolupráci s generálním partnerem společností Telefónica Czech Republic chystá také velký live přenos přímo z místa. Více detailů oznámí pořadatelé v průběhu zítřka.

 

Co a jak před odjezdem na festival (šest častých dotazů) 

Desítky dotazů denně na Facebooku prozrazují nejčastěji kladené otázky před odjezdem do Panenského Týnce. Zde jsou jednoduché odpovědi:

1) Doprava tam a zpět: Ideální cestou na “OAF” je kyvadlová doprava, která vás doveze až přímo před bránu. Její předprodej běží v těchto chvílích zde http://www.ticketpro.cz/jnp/ostatni/poukazky/687437-open-air-festival-kyvadlova-doprava-tam.html. V předprodeji nejsou zahrnuty autobusy v pátek i v sobotu zpět, které ale jezdit samozřejmě budou. “Autobusy z Prahy samozřejmě mají pevný jízdní řád, ovšem odjezdy z Panenského Týnce se nedají určit přesně,” vysvětluje promotér festivalu Michal Lukeš, proč neběží na všechny zpětné spoje předprodej. “Kvůli možným odchylkám jsme se rozhodli prodávat jízdenky zpět v pátek a v sobotu pouze u řidičů,” dodává Lukeš. Autobusy zpět do Prahy vyráží v pátek i v sobotu zhruba po 15:30. Poslední autobus odjíždí zhruba ve 20 hodin.

2) Ubytování ve stanovém městečku a sprchování: Pokud si chcete užít festival v komfortu, určitě si nezapomeňte zakoupit poukaz na stanové městečko - buď na místě, nebo v předprodeji zde https://shop.ticketpro.cz/cs/Event/Detail/556846/open-air-festival-kemp-platne-po-celou-dobu-konani-oaf-. Spát v autě je samozřejmě také možné, stavět stany mezi auty už z bezpečnostních důvodů nikoliv. Ovšem autospáči mají jednu zásadní nevýhodu, sprchy jsou totiž vybudovány ve stanových městech, a tudíž do nich mají přístup jen obyvatelé těchto zón.

3) Předprodej vstupenek z černého trhu: Přeprodej voucherů je zakázán, jsou totiž vystaveny na konkrétní jméno. Dávejte si proto pozor na prodejce těchto lístků a využijte raději oficiální předprodej.

4) Psi v areálu: Není dovoleno brát s sebou 4nohé kamarády. Jejich uši na místě trpí a nedá se předvídat, co pes ve stresu provede. Proto pejsky nechte doma.

5) Výhody pro zákazníky O2 a členy O2 Extra Klubu: Souhrnně jsou popsané zde: http://www.openairfestival.cz/#/jedu-na-festival/muzeme-vyrazit

6) Kompletní mapa areálu: Je na webu Open Air Festivalu (ke stažení) zde: http://www.openairfestival.cz/#/mapa-festivalu

7) Připojení na internet: Wifi připojení k internetu bez hesla bude návštěvníkům k dispozici ve VIP zóně, u O2 Extra zóny, v Urban Wave u O2 Main stage a u Second stage.