Open Air Festival za měsíc prozradí první kapely a spustí předprodej

Email Tisk PDF
OAF2011

Praha / Panenský Týnec - Open Air Festival 2012 má dárek pro své fanoušky. V rámci včasného předprodeje bude od 1. prosince prodávat omezený počet vstupenek za zvýhodněnou cenu. V tento den se také fanoušci festivalu dozvědí první jména na programu příštího ročníku. Po loňských The Chemical Brothers je laťka nasazena vysoko a festival ji rozhodně nehodlá podlézat. “Pokud jde o cenu první limitované série výhodných vstupenek, její výši prozradíme až prvního prosince,” napíná fanoušky promotér festivalu Michal Lukeš s tím, že rozhodně půjde o nejvýhodnější možnost pořídit lístky na “OAF 2012”. “Stejně jako u minulých ročníků chceme dát našim fanouškům možnost pořídit lístek na třídenní akci nabitou hudebními hvězdami, sportem a zábavou za cenu jednoho klubového koncertu,” dodává promotér akce.

Festival, který tvoří jeho návštěvníci

“OAF” děkuje stovkám fanoušků, kteří se během festivalu i po něm vyjadřovali o tom, co by na festivalu rádi změnili a co naopak chválí. “Děláme festival pro vás a chceme ho dělat s vámi,” vzkazuje celý mnohačlenný pořadatelský team. “Máme obrovskou radost, že výrazně převažují pozitivní reakce nad negativními, což ale rozhodně neznamená, že usneme na vavřínech,” slibují organizátoři s tím, že v příštím roce se mohou návštěvníci akce těšit na:

 

- řadu zahraničních i domácích hvězd, první z nich festival odhalí 1. prosince

- podobný žánrový koncept - přes den koncerty, divadla i sport a v noci klubové zóny

- větší zapojení maskotů do festivalu (rodinka OAFových už se těší)

- posílení hygienického zázemí (především dostupnosti pitné vody a umyvadel)

- dodržování konceptu ekologického a uklizeného bezpečného festivalu

 

Více novinek budou pořadatelé postupně zveřejňovat na www.openairfestival.cz nebo na stránkách www.facebook.com/openairfestival.