Open Air Festival Warm-up párty: Dub FX znovu v Praze

Email Tisk PDF

dubfxshow

Ještě než přijde léto a s ním koncerty pod rozpáleným sluncem i nekončící mejdany ve svitu měsíce, připravil Open Air Festival pro nedočkavce pražskou warm-up párty. A nažhavit davy přijede jeden z nejpovolanějších – po beznadějně vyprodaném loňském koncertu v Roxy se do Česka vrací světoznámý pouliční performer a studiový umělec DUB FX! 9. června rozezní tentokrát holešovické SaSaZu důmyslné rytmy hip hopu, reggae i drum and bass, následovat budou další DJs a párty až do rána. Vstupenky jsou už v prodeji, tak je nepropásněte!

 

Benjamin Stanford vstoupil do světa hudby jako zpěvák v kapele v rodné Austrálii a teprve po přestěhování do Evropy rozjel sólovou kariéru pod jménem Dub FX. Rozjíždí to v ulicích i klubech a přitom si vystačí si bez jakýchkoliv hudebních nástrojů. Veškeré beaty, přes které zpívá a rapuje, si vytváří v reálném čase nahráváním smyček pomocí pedálů a mikrofonu. Pozoruhodná, multižánrová hudba obsahuje prvky hip hopu, drum and bass i dubstepu a její spontaneitu a živost doplňují vystoupení v pouličním stylu.

bubfxlive-1

Po vybudování početné fanouškovské základny vytvořil Dub FX několik nahrávek, včetně sólového alba Everythinks a Ripple a mnoha dalších ve spolupráci s jinými umělci. V jeho textech se odráží současné světové dění, touha po revoluci a zapojení jednotlivce a jeho odhodlání. Pracuje i se sociálními a filozofickými tématy, v písni Society’s Gates například volně reflektuje Sokratův život.

 

SaSaZu tentokrát jako doprovod vystoupí i Benjaminova snoubenka a zpěvačka Flower Fairy, s kterou spolupracoval na všech svých albech, a DJ Cade. Další DJs budou oznámeni v průběhu května a rozhodně je na co se těšit. Párty potrvá až do rána a lístky na ní seženete už teď v předprodejních sítích Ticketportal a Ticketpro za 550 Kč.

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat:

 

Veronika Vidomusová

Open Air Festival PR

+ 420 603 168 283

Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

www.openairfestival.cz