Open Air Festival nabídne “čipy” nabité slevami komunikující s Facebookem

Email Tisk PDF

RB_Tourbus_v_akci

Týnec / Praha
- Pět tisíc tři sta návštěvníků Open Air Festivalu okusí budoucnost. Čip jim bude poskytovat slevu na jídlo, pivo, nealko, a navíc bude propojen s jejich Facebookem. Na výhody se může těšit 5000 členů O2 Extra Klubu, kteří dorazí jako první, dále 200 vybraných novinářů a 100 návštěvníků z řad Facebookových fanoušků festivalu - těch, kteří se o čip přihlásí jako první na Facebookových stránkách festival. “Kouzelným čipem” beepcube se pak na sociální síti zobrazí, co právě kdo na festivalu dělá. beepcube dokonce dovede při focení v Think Big stanu propojit obličej vyfotografovaného s fotkou a výsledek nahrát rovnou na Facebook. Navíc všichni majitelé čipu se mohou těšit ještě na dárek - buďto pouzdro na mobil, nebo svítící náramek. 

Ani ostatní zákazníci O2 však nepřijdou zkrátka. Ti budou mít nárok například na slevy na drinky a mnoho dalších vychytávek. Obojí přináší generální partner festivalu společnost Telefónica Czech Republic, a.s. Výhody získají členové buďto u O2 Extra zóny formou voucherů od hostesek (slevy na sprchy, jídlo, drinky, malování na hrnky nebo trika), nebo přímo u Yellow Point atrakcí (sleva na zapůjčení kol, čtyřkolek nebo let ve vrtulníku před areálem).

 

 

Slevy, na které se můžete těšit nejen s “kouzelným čipem”

Každý čip beepcube ponese několik výhod ve výši 10 Kč věnovaných fanouškům O2 Extra Klubem, věrnostním programem společnosti Telefónica. V první variantě ušetříte na jednom pivu, drinku, jídle a sprchování. Ve druhé na jednom pivu, drinku, jídlu a další vybrané službě z nabídky jako je např.: sleva na zapůjčení kola, let vrtulníkem, výlet na čtyřkolkách a mnoho dalších. Komu by tato kouzla nestačila, může aktivovat ještě výhodný Facebook balíček. Stačí propojit svůj čip s účtem na Facebooku (v O2 Extra zóně) a rázem získáte stálou 10% slevu na pivo, malinovku a Coca-Colu v libovolném množství. Obě slevy nelze kombinovat.

Jak využití slevy vypadá? Stačí dorazit na místo označené nápisem “beepcube” a k terminálu přiblížit svůj čip. Následné pípnutí ukáže obsluze, na jakou výši slevy má fanoušek nárok. Terminály najdete u vybraných stanovišť a u sprch. Náramky se vám ale hodí i u interaktivního fotoateliéru Think Big, kde vám umožní uploadovat na Facebook vaše aktuálně vytvořené fotky. V Think Big foto stanu si budete moci vybrat různá pozadí, do kterých Vás grafici po vyfocení naklíčují. Dobrou zprávou pro zejména dámské pokolení je, že se budou moci virtuálně vyfotit a odnést fotku s kapelou Chinaski. U další atrakce - takzvaného “kachního sumo boje” si zase budete moci vybojovat další dodatečnou jednorázovou slevu 10 Kč na vybranou službu (sprchu, jídlo, pivo...) a nebo si vybrat jeden z mnoha užitečných dárků.

Některé kupóny budou rozdávat na místě hostesky u O2 Extra zóny, další výhody budou dostupné u atrakcí Yellow Point a ve workshopové zóně. Seznam výhod najdete už zítra v sekci jedu na festival na webu Open Air Festivalu (www.openairfestival.cz/jedu-na-festival).

 

Pozor na předprodej neplatných lístků

Pořadatelé festivalu registrují denně několik inzerátů na “černém trhu” se vstupenkami na Open Air Festival. Zájemci mnohdy nemají tušení, že nekupují plnohodnotnou vstupenku, ale pouze výherní voucher třeba ze soutěže, který je platný jen a výhradně pro původního majitele tohoto voucheru. Je totiž neprodejný a vydaný na jméno. Prodej voucherů je zakázaný a pokud si festivaloví fanoušci vouchery kupují, pak nemohou počítat se vstupem na akci. “U vchodu probíhá rychlá, ale efektivní kontrola všech vstupenek i voucherů ve speciálním stanu,” upozorňuje Michal Lukeš, promotér akce. “Proto vyzýváme všechny zájemce o vstupenky, aby využili velice výhodného předprodeje namísto nejistých a neoficiálních prodejců na Facebooku a webech,” říká Michal Lukeš s tím, že akce 1 plus 1 vstupenka zdarma je stále platná a garantuje lístek v přepočtu za 545 korun na www.o2extra.cz/klub.

 

Areál roste, počasí je objednáno

Festivalové město na letišti u Panenského Týnce už roste. “Dnes jsme postavili MF DNES stage, máme za sebou vybudování příjezdové cesty, následovat budou hlavní pódia,” popisuje produkční festivalu Petr Kovář. Výhodou areálu bude (stejně jako vloni) to, že jeho plocha je částečně vybetonovaná. I při přeháňce tak nehrozí “bahnění” návštěvníků. A navíc - Lounsko leží v takzvaném “srážkovém stínu”, což dělá z domova Open Air Festivalu ideální místo pro pořádnou zábavu. I když v okolí prší, mraky se festivalovému letišti vyhýbají.

 

Red Bull Tourbus míří vůbec poprvé do Česka

Je to autobus! Ne, je to pódium! Vlastně ne - je to Red Bull Tourbus, tedy spojení toho nejlepšího z obou. Unikátní pojízdná stage, která už projela desítky evropských hudebních festivalů, bude letošní léto zpříjemňovat i českým festivalovým návštěvníkům. Red Bull Tourbus se na tuzemské scéně objeví vůbec poprvé. Pod křííídly Red Bullu se během pátku 12. 8. představí několik zajímavých českých hudebních projektů. Hlavní hudební raketu ale odpálí se soumrakem jeden z headlinerů festivalu, britský DJ A-Skillz! Vystupující české kapely patří mezi ty nejoriginálnější, co česká a slovenská scéna nabízí, jmenujme alespoň pár z nich. Electro publikum jistě potěší koncert legendárního uskupení Sci*Fi*Psi. Ti vystoupí na festivalech vůbec poprvé! Originální slovenský hip hop nám přivezou Dramatikz, další mocnou nálož beatů doplní Hiffi & MC Jacob, duo z kapely Skyline, a něžné publikum rozřeže dávkou punku kapela Koblížc!.

 

Kromě nabitého hudebního programu bude v průběhu dne probíhat street art jam v režii  umělců Secret Wars. Vedle čtyřkolého pódia navíc vyroste venkovní lounge s pohodlnými sedacími pytli Wegett, ve kterých si diváci budou moci odpočinout během koncertního zápřahu. Dalším záchytným bodem bude bar. Ten obstará energii a zaručí zábavu.

 

Besip: Chceš vidět i další fesťák naživo? Je to na Tobě!

S trochu provokativním sloganem přichází kampaň Besipu. „Chceš vidět i další fesťák naživo?“, ptá se sdružení pro bezpečnost silničního provozu. Ve svém stanu bude seznamovat návštěvníky Open Air Festivalu s možnými dopady jejich neuváženého chování za volantem. Fanoušci si budou moci nasadit i “opilé brýle”, tedy simulátor jízdy pod vlivem návykových látek. Kromě toho bude Besip rozdávat jednorázové alkoholtestery. Více informací najdete na webu www.jetonatobe.cz.