Open Air Festival 2012 představuje divadelní program:

Email Tisk PDF

EKG

EKG


Open Air Festival letos kromě hudebního programu nabídne i divadelní zážitky.  Prvním z potvrzených hostů je EKG, literárně hudební kabaret Igora Malijevského a Jaroslava Rudiše, kteří s představením nazvaným O Lásce a Smrti vystoupí na scéně v sobotu 11.8.

„Smrt je pro umění velkým přínosem. Pro spisovatele znamená smrt pointu, pro výtvarníka je vytouženým přelomem, kdy prudce vzroste cena jeho díla a pro herce je to chvíle, kdy o něm naposledy napíše bulvár,“ tvrdí Malijevský.  Diváci můžou čekat program na pomezí literárního čtení, hudebního vystoupení a divadelního kabaretu s důrazem na komunikaci s publikem a improvizaci. Na scéně dostane prostor i básník J. H. Krchovský, autor dětských říkanek z prostředí patologie MUDr. Jan Soukup a hrobařská kapela Pláče Kočka.

V rámci divadelního programu plánuje Open Air Festival i autorské čtení Emila Hakla a živá vystoupení televizní show Na Stojáka (Karel Hynek, Lukáš Pavlásek a Daniel Čech).

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat
Veronika Vidomusová Open Air Festival PR Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript
+420 603 168 283 www.openairfestival.cz