Koncert kapely TAKE 6

Email Tisk PDF

T6 PHA

V rámci ozvěn mezinárodního hudebního festivalu Moravia Music Fest proběhne speciální klubový koncert TAKE 6, jedinečného vokálního seskupení, kteří byli v ČR naposledy před 10 lety.

TAKE 6 jsou 10 násobní držitelé prestižní ceny Grammy, 10 násobní držitelé Dowe Awards a především jsou označování za nejlepší vokální kapelu na světě.

Take 6 Color cropped

TAKE 6 (USA)

speciální klubový koncert v Praze

Nezaměnitelní a nezkrotní desetinásobní vítězové GRAMMY a Dove Award jsou perfektní reprezentací toho, co Duke Ellington nazvýval "Beyond Category". TAKE 6 získali zvláštní ocenění jako "nejčastěji nominovaná vokální skupina v historii GRAMMY" a jejich zvuk je skutečně unikátní: šest andělských a vybroušených hlasů ucelených v křišťálově čisté harmonii a synkopických rytmech, zdobených aranžích v kombinaci s funky a groove, které bublají až do opojného varu gospelu, jazzu, R&B a příchutě popu. Příběh TAKE 6 začal už v roce 1980 na Oakwood College v Huntsville v Alabamě. V roce 1987 skupina podepsala kontrakt s Warner Brothers a změnili název na TAKE 6. Stejnojmenné debutové album vydané v následujícím roce získalo 2 ocenění GRAMMY a usadilo se v top 10 na žebříčku Billboard's Contemporary Jazz and Contemporary Christian charts. TAKE 6 nasbírali celkem 10 GRAMMY Awards, 10 Dove Awards, a Soul Train Award a 2 nominace na NAACP Image Award. Vyhráli ceny a nahrávali nebo vystupovali s tak významnými osobnostmi jako Quincy Jones, Stevie Wonder, Ray Charles, Ella Fitzgerald a Whitney Houston. „Multiplatinový“ sextet se vrátil ke svým kořenům se svým očekávaným albem ONE v březnu 2012.

 

-------------------------------------------

TAKE 6 (USA)

special Prague´s club concert

The most awarded vocal group in history (10 Grammy Awards, 10 Dove Awards, a Soul Train Award, and more) celebrates their 25th Anniversary!Take 6 (Claude McKnight, Mark Kibble, Joel Kibble, Dave Thomas, Alvin Chea and Khristian Dentley), heralded by Quincy Jones as the "baddest vocal cats on the planet!', is the quintessential a cappela group and model for vocal genius. Six virtuosic voices united in crystal clear harmony, against a backdrop of syncopated rhythms, innovative arrangements, and funky grooves that bubble into an intoxicating brew of gospel, jazz, R&B, and pop. With praise from such luminaries as Ray Charles, Stevie Wonder, Brian Wilson, Ella Fitzgerald and Whitney Houston, the multi-platinum selling sextet has toured across the globe, collaborated across genres, and is recognized as the pre-eminent a capella group in the world.

As Take 6 celebrates their 25th Anniversary with a brand new show, they'll share the memories in the music of the past 25 years as well as reveal what the future holds!

 

INFORMACE O KONCERTU

Kdy: 29.11.2014 - 19:30; Sál se otevírá v 18:30, prosíme o včasný příchod

Kde: Lucerna Music Bar; Vodičkova 704/36, 110 00 Praha

Cena vstupenky: 650 Kč; jednotná cena na stání

Předprodej:

(zde prolinky na online předprodeje:)

http://www.ticketportal.cz/event.aspx?id=133276

http://www.eventim.cz/tickets.html?fun=evdetail&affiliate=ecz&doc=evdetailb&key=1270860$4312877

http://www.ticketpro.cz/jnp/hudba/jazz-blues/1373305-ozveny-moravia-music-festu-take-6.html

http://vstupenky.ticket-art.cz/koncerty/take-6-10650/

https://goout.cz/cs/listky/take-6/yec/