KANTOŘI na tradiční štace

Email Tisk PDF
   Závěr měsíce května a začátek června 2018 prožije folková skupina Kantoři na místech, jež už jsou řadu let milou součástí jejího kalendáře.    V pátek 25. 5. od 18 hodin se opět setkáme s báječným publikem v Lovčicích. Ve zdejším Chrámu sv. Bartoloměje otevřeme svým vystoupením letošní Noc kostelů.    Poslední květnový den, tedy ve čtvrtek 31. 5. od 18 hodin, budeme tradičními hosty Koncertu učitelů ZUŠ Jana Maláta v Novém Bydžově. Akce se uskuteční v hudebním...
www.kantori-folk.cz

   Závěr měsíce května a začátek června 2018 prožije folková skupina Kantoři na místech, jež už jsou řadu let milou součástí jejího kalendáře.

   V pátek 25. 5. od 18 hodin se opět setkáme s báječným publikem v Lovčicích. Ve zdejším Chrámu sv. Bartoloměje otevřeme svým vystoupením letošní Noc kostelů.

   Poslední květnový den, tedy ve čtvrtek 31. 5. od 18 hodin, budeme tradičními hosty Koncertu učitelů ZUŠ Jana Maláta v Novém Bydžově. Akce se uskuteční v hudebním sále Jiráskova divadla.

   První červnový den pak nebudeme ani letos chybět na Perštýnské noci na velkém nádvoří zámku v Pardubicích. Bude se tu hrát a zpívat až do půlnoci, naše vystoupení začíná ve 20 hodin.

   Pokud pojedete kolem, bydlíte poblíž nebo prostě máte rádi naši muziku, budeme se moc těšit na shledání :-)

 

 

 

 


www.kantori-folk.cz

Pokračování článku