CZmusic

Banner

KANTOŘI na roztrhání

Email Tisk PDF
   Adventní období letošního roku bude pro skupinu Kantoři velice náročné. Její adventní koncerty patří po léta k nejžádanějším, a tak zejména víkendové termíny jsou vyprodány dlouho dopředu. Letos už přibyly i dny všední, a tak Kantoři ve snaze vyhovět maximu zájemců rozšířili svoji nabídku i o období závěru roku od 27. do 30. prosince, kde mají kromě tradičního Svatoštěpánského koncertu v Novém Bydžově volno, a kdyby to nestačilo, nabízejí i "mikulášské" koncerty v období od 2. do...
www.kantori-folk.cz

   Adventní období letošního roku bude pro skupinu Kantoři velice náročné. Její adventní koncerty patří po léta k nejžádanějším, a tak zejména víkendové termíny jsou vyprodány dlouho dopředu. Letos už přibyly i dny všední, a tak Kantoři ve snaze vyhovět maximu zájemců rozšířili svoji nabídku i o období závěru roku od 27. do 30. prosince, kde mají kromě tradičního Svatoštěpánského koncertu v Novém Bydžově volno, a kdyby to nestačilo, nabízejí i "mikulášské" koncerty v období od 2. do 7. ledna roku následujícího. 

   To se týká samozřejmě pouze svátečního repertoáru vánočních písní z celého světa. Kromě toho skupina finišuje na přípravě zbrusu nového pořadu s pracovním názvem "Vítr z hor", který bude základem nejen pro koncertní sozónu v roce 2018, ale i pro další řadové album, jež by mělo být po výborném ohlasu na CD "Dobrý večer Tobě" nahráno opět živě.


www.kantori-folk.cz

Pokračování článku

TOPlist