CZmusic

Banner

KANTOŘI do prázdnin

Email Tisk PDF
   Napilno bude mít folková kapela Kantoři o posledním červnovém víkendu - v pátek 23. 6. se s ní od 16.45 můžete setkat na Veselských slavnostech ve Veselí nad Lužnicí, o den později přejede až do půvabného Štramberka (tam vystupuje od 17 hodin na jubilejních 25. Dnech města Štramberka) a konečně v neděli 25. 6. budou Kantoři k zastižení od 15 hodin v přírodním kulturním areálu Pohoří u Dobrušky.     Aktuální program KAntorů můžete sledovat na jejich webu...
www.kantori-folk.cz

   Napilno bude mít folková kapela Kantoři o posledním červnovém víkendu - v pátek 23. 6. se s ní od 16.45 můžete setkat na Veselských slavnostech ve Veselí nad Lužnicí, o den později přejede až do půvabného Štramberka (tam vystupuje od 17 hodin na jubilejních 25. Dnech města Štramberka) a konečně v neděli 25. 6. budou Kantoři k zastižení od 15 hodin v přírodním kulturním areálu Pohoří u Dobrušky. 

   Aktuální program KAntorů můžete sledovat na jejich webu (www.kantori-folk.cz) v rubrice Pro pořadatele nebo na Facebooku (www.facebook.com/kantori-folk)

   Těšíme se na viděnou a na slyšenou :-)


www.kantori-folk.cz

Pokračování článku

TOPlist