Dymytry na podzimním Metalgate tour

Email Tisk PDF

dymytry

23.10.2011 – Pražská metalová kapela Dymytry zahájila v minulých týdnech, za podpory Metalgate.cz a rockového klubu Death Magnetic, své podzimní turné a postupně ještě do konce roku zahraje ve Dvoře Králové, Domažlicích, Českých Budějovicích, Jihlavě nebo Plzni. Navíc kapela vyhlašuje i neobvyklou soutěž.

Jako speciální a neplánované překvapení Dymytry pro své fanoušky připravili akci, která by se dala pojmenovat: Přijď v masce a získej plakát a podpiskatu.

 

Jak nápad na tuto soutěž vznikl přibližuje zpěvák kapely Jan „Protheus“ Macků.

„Na koncertě v Rožmitále jsme zažili víc než příjemné překvapení, skupinka ultrafans si totiž namalovala naše masky na své metalové tvářičky. Tenhle nápad se nám opravdu zalíbil a proto jsme vyhlásili soutěž, že kdokoli přijde na náš koncert v masce, co nejvíc podobné té naší dostane u našeho stánku plakát a podpisovou kartu, samozřejmě s podpisy všech členů“, upřesňuje zpěvák.

Připomeňme, že i letos Dymytry prožívají úspěšnou sezónu. Už během letošního léta představili fanouškům nový singl Jsem nadšenej a na svých koncertech se setkávají s nabitými sály a nadšenými reakcemi fanoušků. Stále velký zájem je také o poslední CD „Neser“, které vyšlo loni v průběhu léta.

Během léta se Dymytry opět objevili na festivalech Masters of Rock nebo Benátská noc.

 

Nejbližší koncerty turné:

28.10. – Částkov u Tachova
29.10. – Háj u Duchcova
5.11. – Dvůr Králové nad Labem (ZC Zálabí)
12.11. – Dolní Němčice u Dačic
26.11. – Plzeň (Music Club Watt)
10.12. – Domažlice (Deathmagnetic)
16.12. – České Budějovice (MartySclub)
17.12. – Jihlava (Club Ježek)


Více informací: http://dymytry.cz

 

Kontakt:
Lenka Netušilová
Public Relations
+420 724 542 263
Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript