Den učitelů s Kantory

Email Tisk PDF
   Ve středu 28. března 2018 od 19.30 hodin se v Kulturním domě v Dobrušce uskuteční koncert folkové skupiny KANTOŘI, věnovaný svátku učitelů. A protože každý z nás, s výjimkou dětí předškolního věku, byl buď ovlivněn, nebo přímo je kantorem či žákem, je i pořad Kantorů určen všem. Na programu jsou lidové písně Irska, Skotska a Bretaně, doplněné o další evropské písně, včetně českých. Vše je zpíváno česky, s texty převážně východočeských autorů.    Vstupenky jsou již v...
www.kantori-folk.cz

   Ve středu 28. března 2018 od 19.30 hodin se v Kulturním domě v Dobrušce uskuteční koncert folkové skupiny KANTOŘI, věnovaný svátku učitelů. A protože každý z nás, s výjimkou dětí předškolního věku, byl buď ovlivněn, nebo přímo je kantorem či žákem, je i pořad Kantorů určen všem. Na programu jsou lidové písně Irska, Skotska a Bretaně, doplněné o další evropské písně, včetně českých. Vše je zpíváno česky, s texty převážně východočeských autorů.

   Vstupenky jsou již v prodeji, a to v dobrušském Informačním centru na náměstí F. L. Věka, tel. 724 965 051, e-mail: ic@mestodobruska.cz.


www.kantori-folk.cz

Pokračování článku