CZmusic

Banner

Červenec s Kantory

Email Tisk PDF
   Nemoc Evy poněkud zašmodrchala naši poslední červnovou víkendovou šňůrku, takže jsme museli po dohodě s pořadatelem, k naší veliké lítosti, zrušit vystoupení ve Štramberku a ve Veselí nad Lužnicí i v Pohoří u Dobrušky vystupovat v tříčlenné sestavě, nicméně hodinku na jihu Čech jsme zvládli, takže si posluchači vytleskali i přídavek, a v Pohoří jsme kapelu posílili moderátorem, takže i dvouhodinový komponovaný pořad dopadl dobře, včetně přídavku, což potvrdil i ohlas...
www.kantori-folk.cz

   Nemoc Evy poněkud zašmodrchala naši poslední červnovou víkendovou šňůrku, takže jsme museli po dohodě s pořadatelem, k naší veliké lítosti, zrušit vystoupení ve Štramberku a ve Veselí nad Lužnicí i v Pohoří u Dobrušky vystupovat v tříčlenné sestavě, nicméně hodinku na jihu Čech jsme zvládli, takže si posluchači vytleskali i přídavek, a v Pohoří jsme kapelu posílili moderátorem, takže i dvouhodinový komponovaný pořad dopadl dobře, včetně přídavku, což potvrdil i ohlas publika.

   Jsme tedy připraveni podobně obstát i při červencových vystoupeních. To první nás čeká hned 1. 7. od 15.45 na Medových slavnostech na zámku Hrádek u Nechanic, další 9. 7. od 14 hodin v ratibořickém Babiččině údolí a konečně 15. 7. nás můžete vidět a slyšet od 17 hodin na obecních slavnostech v Holčovicích u Krnova.

   Kompletní program skupiny Kantoři najdete na webu www.kantori-folk.cz nebo na našem facebookovém profilu.


www.kantori-folk.cz

Pokračování článku

TOPlist