Email Tisk PDF

MORAVIA MUSIC FEST 2016

Vstupenky na letošní ročník MORAVIA MUSIC FESTu jsou již v předprodeji. Vystoupí přes 140 hudebníků.

MMF 2016 celoprogram 2

Brno 2. srpna 2016 – Programovou star se pro 9. ročník mezinárodního jazzového festivalu stalo britské vokální trio The Puppini Sisters. Hlas těchto tří okouzlujících dam pravidelně zní z reproduktorů v mnoha oblíbených barech a klubech po celém světě a na svém kontě mají „platinově“ úspěšnou spolupráci s Michaelem Bubbléem. Budou tak v pořadí již třetím známým zahraničním hostem, který vystoupí s rezidenčním B-SIDE BANDem, jež v letošním roce slaví své 10. výročí. Vedle toho se mohou návštěvníci těšit na balkánskou turbodechovku Fanfara Transilvania nebo na hvězdy francouzské hudební scény Electro Deluxe, jež závratnou rychlostí zdolávají velká evropská podia. Celková skladba letošního programu tak opět tíhne ke kouzlu big bandů, jež organizátoři festivalu v Brně silně podporují a rozvíjí. Festival si hudební nadšenci užijí opět dva měsíce (říjen a listopad 2016) a koncertními pódii bude rezidenční klub Metro Music Bar v centru jihomoravské metropole a multifunkční sál SONO centrum. Předprodej je již spuštěna.

Celý článek...
Email Tisk PDF

Na novém singlu skupina Druga oslavuje prameny a víly. Křtít se bude ve Válci.

dvojkoncert 02

Pohanství a předkřesťanská mytologie láká nejen fanoušky literární fantastiky. Na metalové scéně působí již pěknou řádku let několik zavedených pohanských kapel. V posledních letech se příběhy z pověstí a mýtů stávají inspirací i mladým folkovým a akustickým hudebníkům. Skupiny Druga a Taliesi & kapela toto téma spojuje natolik silně, že společně uspořádají ve čtvrtek 19. 5. 2016 od 20:00 v pražském klubu Válec (Polská 2400/1a, Praha) koncert, na kterém skupina Druga představí svůj druhý maxisingl věnovaný vílám a pramenům.

Celý článek...
Email Tisk PDF

DEVÁTÝ ROČNÍK OPEN AIR FESTIVALU ČARODĚJÁLES BRNO - RIVIÉRA SE ROZMÁCHNE DO TŘÍ DNŮ

Čarodějáles LCD 1080x1920 px

 

Čarodějáles 2 LCD 1080x1920 px


Tradiční místo konání - přírodní areál říčního koupaliště Brno - Riviéra, tradiční termín „čarovného“ přelomu dubna a května, ale poprvé ve třech dnech. Devátý ročník Open Air Festivalu

ČARODĚJÁLES zahájí 29. dubna 2016 páteční večírek, který by mohl nést podtitul „Best of Brno“. Tři momentálně nejpopulárnější brněnské klubové kapely ČANKIŠOU, POLETÍME? a MUCHA podpoří v Brně stále nesmírně oblíbená MŇÁGA A ŽĎORP a „balkánská dechovka z Prahy“ CIRCUS PROBLEM.

Celý článek...
Email Tisk PDF

FESTIVAL ČARODĚJÁLES 2015

Carodejales 2015 bilboard new

Již osmý ročník Brno City Rock Festivalu ČARODĚJÁLES zahájil 1.12.2014 předprodej vstupenek v sítích TICKETPRO, TICKETSTREAM, na portálu GoOut.cz a ve všech obvyklých brněnských předprodejích. Místem konání zůstává tradiční přírodní areál Riviéra v Brně - Pisárkách, který však vzhledem k rekonstrukci části prostoru tentokrát pořadatelům neumožní postavit tři pódia. Program bude tedy probíhat na dvou rovnocenných střídajících se scénách. Line up je tak sice co do kvantity oproti minulosti poněkud zúžen, kvalitou však naopak přináší vrchol dosavadní historie festivalu.

Celý článek...
Email Tisk PDF

Koncert kapely TAKE 6

T6 PHA

V rámci ozvěn mezinárodního hudebního festivalu Moravia Music Fest proběhne speciální klubový koncert TAKE 6, jedinečného vokálního seskupení, kteří byli v ČR naposledy před 10 lety.

TAKE 6 jsou 10 násobní držitelé prestižní ceny Grammy, 10 násobní držitelé Dowe Awards a především jsou označování za nejlepší vokální kapelu na světě.

Celý článek...
Email Tisk PDF

Přehlídka jazzových Hlasů odstartuje

Moravia music fest

Brno 26. září 2014 – Pod titulem JAZZ VOICES se letos sjedou do Brna celosvětově uznávaná a oblíbená vokální tělesa i sólisté, kteří oplývají celými sbírkami nejrůznějších hudebních cen. Po dlouhé době se do ČR vrátí TAKE 6 se svým novým albem ONE. Proslulý kvartet NEW YORK VOICES vystoupí s nejvyhledávanějších českým big bandem B-SIDE BAND, kterému pokřtí zcela novou instrumentální desku. Britští THE KING´S SINGERS, jedno z nejstarších a nejtradičnějších vokálních těles, poprvé přijede s jazzovým repertoárem ze své aktuální desky Great American Songbook. Festival opět dodrží svůj dvouměsíční rozsah (5. října – 30. listopadu) a koncertními pódii bude rezidenční klub Metro Music Bar v centru jihomoravské metropole a nově otevřený multifunkční sál SONO centrum.

Celý článek...

Strana 6 z 31