Email Tisk PDF

Pohádkové velikonoce na Krásném Dvoře

Poslední březnový den se uskuteční v nádherném prostředí zámku Krásný Dvůr tradiční Pohádkové Velikonoce. Krom vystoupení žáků ZUŠ Podbořany na Vás budou čekat pohádkové divadelní představen, které připravili Divadýlko Kuba z Plzně a Jitřenka ze Žatce. Také se můžete těšit na tradiční jarmark, komentované pohádkové prohlídky, soutěže a výtvarné dílny. Čáry Máry Vám zahrají od 10 a 14 hodin. Těšíme se na Vás!
Celý článek...
Email Tisk PDF

Pohádkové velikonoce na Krásném Dvoře

Zámek 1 439 72 Krásný Dvůr hrajeme od 10 a 14h
Celý článek...
Email Tisk PDF

...

"Problém s citacemi na Facebooku je ten, že není jednoduché zjistit, jestli jsou vůbec autentické." (Napoleon Bonaparte)
Celý článek...
Email Tisk PDF

Ahoj kamarádi!

Dny se pěkně prodlužují a přestože ještě někteří z nás doufají v echt ladovskou zimu, nezadržitelně se k nám blíží jaro. I my se pomalu probouzíme ze zimního polospánku a chystáme se na nová, nejen hudební setkání s Vámi všemi v sezóně 2018. První příležitostí si s námi zazpívat budete mít ve čtvrtek 15.3. v Hifi Clubu v Plzni. Našimi hosty budou otec a syn Vrbovi - vynikající to muzikantí. Jistě to pro nás všechny bude neobyčejný zážitek. Poslední březnový den se uskuteční v nádherném...
Celý článek...
Email Tisk PDF

Den učitelů s Kantory

   Ve středu 28. března 2018 od 19.30 hodin se v Kulturním domě v Dobrušce uskuteční koncert folkové skupiny KANTOŘI, věnovaný svátku učitelů. A protože každý z nás, s výjimkou dětí předškolního věku, byl buď ovlivněn, nebo přímo je kantorem či žákem, je i pořad Kantorů určen všem. Na programu jsou lidové písně Irska, Skotska a Bretaně, doplněné o další evropské písně, včetně českých. Vše je zpíváno česky, s texty převážně východočeských autorů.    Vstupenky jsou již v...
www.kantori-folk.cz
Celý článek...
Email Tisk PDF

Málem jarní čarování

Ve čtvrtek 15. března Vás všechny srdečně zveme na hudební setkání v Hifi Clubu. Našimi hosty budou Otec a syn Vrbovi - vynikající to muzikantí. Jistě to pro nás všechny bude neobyčejný zážitek.
Celý článek...

Strana 5 z 39