Email Tisk PDF

Kapela Slušní chlapci v čele s Mariánem Čurkem pokřtí své první CD

křest

Slovenská kapela Slušní chlapci, jíž vévodí slovenský hudebník Marián Čurko, známý především z populární televizní show Partička, pokřtí 26. března své první CD Pozri sa.
Celý článek...
Email Tisk PDF

Po necelém roce se do Velkého Meziříčí vrací velmi oblíbená HC banda PAURA!!!!!

pauraWEb

Tentokrát v doprovodu formace z Kalifornského San Francisca ALCATRAZ...Jako support z domácího prostředí vystoupí kmen Mawataki (etno-hardcore/Velké Meziříčí).

PAURA

(hardcore from Brazil)

ALCATRAZ

(hardcore from Kalifornie, USA)

MAWATAKI

(etno - hardcore Velké Meziříčí)

EUROPAEN TOUR 2013

Celý článek...
Email Tisk PDF

Streetmachine a X-Core tour 2013

STREETMACHINE

Špičky české HARD scény, kapely STREETMACHINE A X-CORE vyjíždí na společnou tour 11 koncertů napříč městy České republiky. Tour bude probíhat v květnu a červnu 2013 a kapely představí koncertní sety sestavené z osvědčených koncertních pecek. STREETMACHINE i X-CORE prezentují odlišné pojetí tvrdé hudby, proto bude jejich společná show zajímavým mixem stylů. U příležitosti tour vyjde v průběhu dubna videoklip k singlu kapely STREETMACHINE Hymna ztracených duší, ve kterém hostuje frontman X-CORE Ozy.

Celý článek...
Email Tisk PDF

Na Open Air Festivalu to rozjedou neuvěřitelně nabití SKUNK ANANSIE

SA small

Hlavní pódium ovládnou Skunk Anansie v pátek večer s energickým rockem míchaným s hloubavými funky rytmy, ostrými texty, metalovými a punkovými riffy i křehkými baladami. Tuto londýnskou kapelu, která odjakživa boří hudební hranice, tvoří zpěvačka Skin (Deborah Dyer), Cass (Richard Lewis), Ace (Martin Kent) a Mark Richardson.

Celý článek...
Email Tisk PDF

VISACÍ ZÁMEK v ROCK MUSIC

clip image001

Nenechte si ujít výživný rozhovor na téma „PREZIDENT“ s Honzou Haubertem a Vladimírem Šťástkou z VISACÍHO ZÁMKU v premiéře dalšího pokračování pořadu ROCK MUSIC a to ve čtvrtek 21.února od 18 hod. na RÁDIU FAJN ROCK MUSIC – www.fajnrockmusic.cz/radio

Celý článek...
Email Tisk PDF

HONZA TOUŽIMSKÝ v ROCK MUSIC

HONZA TOUŽIMSKÝ-PR

V dalším pokračování pravidelného týdeníku ROCK MUSIC se můžete těšit na rozhovor s Honzou Toužimským, leaderem skupiny ARAKAIN. Řeč bude nejen o jeho působení v této špičkové české rockové legendě, ale i o jeho pestré hudební minulosti a dalších projektech ve kterých účinkuje a které jsou mu jeho hudebním naturelem blízké.

Druhým hostem je skupina RUNWAY z Nové Bystřice, která přijela představit své druhé řadové CD „Lovec“.

Celý článek...

Strana 10 z 31