Advent s Kantory začíná!

Email Tisk PDF
   V pátek 1. prosince 2017 vyráží folková skupina Kantoři na svoji letošní adventní šňůru. Svůj aktuální program "Dobrý večer Tobě" vyšperkovala zcela novým repertoárem vánočních písní z 10 zemí, samozřejmě včetně českých, a oproti posledním letům také mluveným slovem moderátora Jindry Honzíka(ČT).    O prvním adventním víkendu budou mít možnost pořad otestovat návštěvníci v Královéhradeckém kraji (Starý Bydžov, Opočno a Velké Poříčí), o týden později pak Kantoři své...
www.kantori-folk.cz

   V pátek 1. prosince 2017 vyráží folková skupina Kantoři na svoji letošní adventní šňůru. Svůj aktuální program "Dobrý večer Tobě" vyšperkovala zcela novým repertoárem vánočních písní z 10 zemí, samozřejmě včetně českých, a oproti posledním letům také mluveným slovem moderátora Jindry Honzíka(ČT).

   O prvním adventním víkendu budou mít možnost pořad otestovat návštěvníci v Královéhradeckém kraji (Starý Bydžov, Opočno a Velké Poříčí), o týden později pak Kantoři své teritorium rozšíří o Liberecký kraj (Jiřetín pod Bukovou, Cvikov) a Pardubický kraj (Trhová Kamenice a Dolní Ředice).

   Celkem čeká Kantory úctyhodných 18 adventních a vánočních koncertů ve čtyřech českých krajích.

   Podrobnosti na www.kantori-folk.cz nebo na Facebooku.

 


www.kantori-folk.cz

Pokračování článku