CZmusic

Banner

Advent s Kantory

Email Tisk PDF
Nechceme být jako naše obchodní řetězce a otravovat s vánocemi už na sklonku léta :-D, ale fakt je, že už nyní žije folková kapela KANTOŘI naplno přípravou adventního repertoáru. A také dolaďováním koncertního kalendáře, protože ne každý pořadatel má obavy, že se ho zima zeptá, co dělal v létě :-D A tak si teď u telefonů a mailů lámeme hlavu, jak vyhovět všem žádostem o naše vystoupení. Letošní Advent bude trvat od 3. do 24. prosince a KANTOŘI už mají obsazené všechny víkendy a hrají...
www.kantori-folk.cz

Nechceme být jako naše obchodní řetězce a otravovat s vánocemi už na sklonku léta 

, ale fakt je, že už nyní žije folková kapela KANTOŘI naplno přípravou adventního repertoáru. A také dolaďováním koncertního kalendáře, protože ne každý pořadatel má obavy, že se ho zima zeptá, co dělal v létě 

A tak si teď u telefonů a mailů lámeme hlavu, jak vyhovět všem žádostem o naše vystoupení.
Letošní Advent bude trvat od 3. do 24. prosince a KANTOŘI už mají obsazené všechny víkendy a hrají i na Štěpána.
Zatím volný je jen úplně první víkend, tj. 1., 2. a 3. 12. 2017 a pak všední dny od pondělí do čtvrtka. 
Pořadatelům tedy říkáme (a tady i vzkazujeme):
Příště si pospěšte a nebo si ještě letos s námi udělejte svátek z některého všedního dne.
Nevíme, zda to tady budou číst úplně všichni - když, tak jim to prosím vyřiďte.

Více na: http://www.kantori-folk.cz/porady-plakaty/


www.kantori-folk.cz

Pokračování článku

TOPlist